Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Views
it: Viste

en: Inline
it: In linea

en: Mode
it: Modalità

en: Navigation
it: Navigazione

en: Random
it: Casuale

en: Hidden
it: Nascosto

en: Manual
it: Manuale

en: Fixed
it: Fisso

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Space
it: Spazio

en: Effect
it: Effetto

en: Directions
it: Indicazioni

en: Rotate
it: Ruota
