Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Views
ja: ビュー

en: Inline
ja: インライン

en: Mode
ja: モード

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Random
ja: ランダム

en: Hidden
ja: 非表示

en: Manual
ja: 手動

en: Fixed
ja: 固定

en: Fade
ja: フェード

en: Space
ja: スペース

en: Effect
ja: 効果

en: Rotate
ja: 回転
