Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Hidden
ka: დამალული

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Effect
ka: ეფექტი
