Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Mode
lt: Būdas

en: home
lt: pirmas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Space
lt: Tarpas

en: Effect
lt: Efektas

en: Rotate
lt: Pasukti
