Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Views
mr: याद्या

en: Inline
mr: आतील

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Random
mr: अननुक्रमाने
