Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Views
nl: Overzichten

en: Mode
nl: Modus

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Random
nl: Willekeurig

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Manual
nl: Handmatig

en: Fixed
nl: Vast

en: Fade
nl: Vervaag

en: Space
nl: Spatie

en: Effect
nl: Bewerking

en: Directions
nl: Instructies

en: Rotate
nl: Roteren

en: Overlap
nl: Overlapping
