Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Views
oc: Vistas

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Mode
oc: Mòde

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Random
oc: A l'azard

en: Hidden
oc: Amagat

en: Fixed
oc: Fixe

en: Space
oc: Espace

en: Effect
oc: Effet

en: Rotate
oc: Rotacion
