Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Views
pt: Visualizações

en: Inline
pt: Em linha

en: Mode
pt: Modo

en: Navigation
pt: Navegação

en: Random
pt: Aleatório

en: Hidden
pt: Oculto

en: Fixed
pt: Fixo

en: Space
pt: Espaço

en: Effect
pt: Efeito

en: Rotate
pt: Rodar
