Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Views
ru: Представление

en: Inline
ru: В линию

en: Mode
ru: Режим

en: home
ru: домой

en: Navigation
ru: Навигация

en: Random
ru: Случайно

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Manual
ru: Вручную

en: Fixed
ru: Фиксированный

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Space
ru: Пробел

en: Margins
ru: Отступы

en: Effect
ru: Эффект

en: Directions
ru: Направление

en: Rotate
ru: Вращение

en: Margin Top
ru: Отступ Сверху

en: Margin Bottom
ru: Отступ Снизу

en: Margin Left
ru: Отступ Слева

en: Margin Right
ru: Отступ Справа
