Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Inline
sk: V riadku

en: Mode
sk: Režim

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Random
sk: Náhodný

en: Hidden
sk: Skryté

en: Manual
sk: Manuálne

en: Space
sk: Medzera

en: Effect
sk: Efekt

en: Rotate
sk: Otočiť
