Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Mode
ta: முறை

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Random
ta: தாறுமாறு

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Space
ta: வெற்றிடம்

en: Effect
ta: விளைவு

en: Rotate
ta: திருப்பு
