Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Views
tr: Görünümler

en: Inline
tr: Satır içi

en: Mode
tr: Kip

en: home
tr: anasayfa

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Random
tr: Rastgele

en: Hidden
tr: Gizli

en: Fixed
tr: Sabit

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Space
tr: Boşluk

en: Effect
tr: Etki

en: Directions
tr: Yönler

en: Rotate
tr: Döndür
