Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Views
uk: Види

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Mode
uk: Режим

en: home
uk: головна

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Random
uk: Випадково

en: Hidden
uk: Приховано

en: Manual
uk: Вручну

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Fade
uk: Згасання

en: Space
uk: Пробіл

en: Margins
uk: Поля

en: Effect
uk: Ефект

en: Directions
uk: Напрямки

en: Rotate
uk: Поворот

en: Margin Top
uk: Верхня межа

en: Margin Bottom
uk: Нижня межа

en: Margin Left
uk: Ліва межа

en: Margin Right
uk: Права межа

en: Overlap
uk: Перекриття
