Views COntent SCroll from EVerywhere (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Views
ur: ویوز

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
