Views Ctools Dropbutton (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Fields
es: Campos

en: Fields to be included as contextual links.
es: Campos para ser incluidos como enlaces contextuales.

en: Include destination
es: Incluir destino

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
es: Incluya un parámetro de "destino" en el enlace para que el usuario regrese a la vista original una vez complete la acción contextual.
