Views Ctools Dropbutton (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Fields
hu: Mezők

en: Fields to be included as contextual links.
hu: Szövegkörnyezeti hivatkozásokként beillesztendő mezők.

en: Include destination
hu: Cél befoglalása

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
hu: Egy „cél” paraméter befoglalása a hivatkozásba, hogy a felhasználó visszatérhessen az eredeti nézethez a szövegkörnyezeti művelet befejezésekor.
