Views Ctools Dropbutton (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Fields
nl: Velden

en: Fields to be included as contextual links.
nl: Velden die als contextuele links worden gebruikt.

en: Include destination
nl: Bestemming toevoegen

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
nl: Een parameter 'destination' aan de link toevoegen om de gebruiker naar het originele overzicht terug te laten keren na afronden van de de contextuele actie.

en: Ctools dropbutton
nl: Ctools keuzeknop

en: Display fields in a ctools dropbutton.
nl: Toon velden in een Ctools keuzeknop.

en: Views Ctools Dropbutton
nl: Ctools-overzicht keuzeknop
