Views Ctools Dropbutton (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Fields
oc: Camps

en: Fields to be included as contextual links.
oc: Los camps d'inclure coma ligams contextuals.

en: Include destination
oc: Inclure la destinacion

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
oc: Inclure un paramètre "destinacion" dins lo ligam per redirigir l'utilizaire a la vista originala aprèp qu'auretz acabada l'accion contextuala.
