Views Ctools Dropbutton (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Fields to be included as contextual links.
ro: Câmpuri care să fie incluse ca legături contextuale.

en: Include destination
ro: Include destinația

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
ro: Include un parametru "destinație" în legătură pentru a redirecta utilizatorul la vizualizarea originală din acțiunea contextuală.
