Views Ctools Dropbutton (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Fields
ru: Поля

en: Fields to be included as contextual links.
ru: Поля, будут включены в качестве контекстных ссылок.

en: Include destination
ru: Включать назначение

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
ru: Включать параметр назначения в ссылку, чтобы возвращать пользователя на предыдущую страницу после завершения контекстных действий.
