Views Ctools Dropbutton (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Fields
sv: Fält

en: Fields to be included as contextual links.
sv: Fält som skall inkluderas som sammanhängande länkar.

en: Include destination
sv: Inkludera mål

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
sv: Inkludera en "mål"-parameter i länken för att vidarebefordra användaren till den ursprungliga vyn efter att den sammanhängande åtgärden genomförts.
