Views Ctools Dropbutton (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Views
uk: Види

en: Fields
uk: Поля

en: Fields to be included as contextual links.
uk: Поля, що будуть додані у вигляді контекстних посилань.

en: Include destination
uk: Додати місце призначення

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
uk: Додає в посилання параметр "місце призначення" для повернення користувача до оригінального виду після завершення контекстної дії.
