Views Ctools Dropbutton (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Fields to be included as contextual links.
bo: འབྲེལ་ཡོད་སྦྲེལ་ཐག་ཏུ་སྤྱོད་པའི་གནས་ཁོངས།

en: Include destination
bo: དམིགས་འབེན་གནས་ཚུད་པ

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
bo: འབྲེལ་ཡོད་ནང་དོན་གྱི་བྱ་འགུལ་ཞིག་ལེགས་འགྲུབ་བྱེད་པའི་སྐབས་ཐོག་མའི་མཐོང་རིས་ལ་སྤྱོད་མཁན་དེ་ཕྱིར་སློག་པའི་སྦྲེལ་ཐག་ནང་དུ་དམིགས་འབེན་ཞེས་པའི་འཇུག་གྲངས་ཤིག་འཇོག་པ།
