Views Ctools Dropbutton (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Fields
fr: Champs

en: Fields to be included as contextual links.
fr: Les champs à inclure comme liens contextuels.

en: Include destination
fr: Inclure la destination

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
fr: Inclure un paramètre "destination" dans le lien pour rediriger l'utilisateur à la vue originale après avoir terminé l'action contextuelle.
