Views Ctools Dropbutton (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Fields
tr: Alanlar

en: Fields to be included as contextual links.
tr: Bağlamsal bağlantılar olarak içerilecek alanlar.

en: Include destination
tr: Hedefi ekle

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
tr: Bağlamsal işlemi tamamladıktan sonra kullanıcıyı özgün görünüme geri döndürmek için bağlantıya bir "destination" parametresi ekle.
