Views Ctools Dropbutton (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Views
it: Viste

en: Fields
it: Campi

en: Fields to be included as contextual links.
it: Campi da includere come link contestuali.

en: Include destination
it: Include la destinazione

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
it: Include il parametro di una "destinazione" nel link per portare indietro un utente alla vista originale su completamento dell'azione contestuale.
