Views Ctools Dropbutton (7.x-1.2) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Views
no: Visninger

en: Fields
no: Felt

en: Fields to be included as contextual links.
no: Felt som skal inkluderes som kontekstuelle lenker.

en: Include destination
no: Inkluder destinasjon

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
no: Inkluder et "destinasjon"-parameter i lenken for å returnere brukeren til den opprinnelige visningen etter å ha fullført konteksthandlingen.
