Views Ctools Dropbutton (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Fields
pl: Pola

en: Fields to be included as contextual links.
pl: Pola, które należy uwzględnić jako odnośniki kontekstowe.

en: Include destination
pl: Uwzględnij miejsce docelowe

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
pl: Uwzględnij parametr "destination" w odsyłaczu, aby przenieść użytkownika z powrotem do widoku początkowego po zakończeniu działania kontekstowego.
