Views Ctools Dropbutton (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Views
lt: Vaizdai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Fields to be included as contextual links.
lt: Laukai, kuriuos reikia įtraukti kaip kontekstines nuorodas.

en: Include destination
lt: Įtraukti paskirties vietą

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
lt: Į nuorodą įtraukite parametrą "destination", kad naudotojas, atlikęs kontekstinį veiksmą, būtų grąžintas į pradinį rodinį.
