Views custom cache (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Views
eu: Bistak

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: 1 day
eu: Egun 1

en: 30 minutes
eu: 30 minutu
