Views custom cache (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Views
he: היבטים

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: 1 day
he: יום אחד

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 6 hours
he: 6 שעות
