Views custom cache (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Views
hi: द्रश्य

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: 1 day
hi: १ दिन
