Views custom cache (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 30 minutes
hr: 30 minuta
