Views custom cache (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Views
hu: Nézetek

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 6 hours
hu: 6 óra
