Views custom cache (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Views
ja: ビュー

en: 1 day
ja: 1日

en: 30 minutes
ja: 30分

en: 6 hours
ja: 6時間
