Views custom cache (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Views
lv: Skati

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes
