Views custom cache (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 6 hours
sk: 6 hodín
