Views custom cache (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 6 hours
el: 6 ώρες
