Views custom cache (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Views
gl: Vistas

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: 1 day
gl: 1 día

en: 30 minutes
gl: 30 minutos
