Views custom cache (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Views
lt: Vaizdai

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: 1 day
lt: 1 diena
