Views custom cache (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: 1 day
my: ၁ ရက်
