Views custom cache (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Views
nl: Overzichten

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: 6 hours
nl: 6 uur
