Views custom cache (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: 1 day
pt: 1 dia

en: 30 minutes
pt: 30 minutos

en: 6 hours
pt: 6 horas
