Views custom cache (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: 30 minutes
vi: 30 phút

en: 6 hours
vi: 6 giờ
