Views custom cache (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: 1 hour
da: 1 time

en: 1 day
da: 1 dag

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 6 hours
da: 6 timer
