Views custom cache (7.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Views
de: Ansichten

en: 1 hour
de: 1 Stunde

en: 1 day
de: 1 Tag

en: 30 minutes
de: 30 Minuten

en: 6 hours
de: 6 Stunden
