Views custom cache (7.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Views
es: Vistas

en: 1 hour
es: 1 hora

en: 1 day
es: Un día

en: 30 minutes
es: 30 minutos

en: 6 hours
es: 6 horas
