Views custom cache (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Views
fr: Vues

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: 1 day
fr: 1 jour

en: 6 hours
fr: 6 heures
