Views custom cache (7.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Views
mr: याद्या

en: 1 hour
mr: एक तास

en: 1 day
mr: १ दिवस
