Views custom cache (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Views
pl: Widoki

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 6 hours
pl: 6 godzin
